Wyrób eMZetKę

Uwaga, Szanowni Pasażerowie – WAŻNA INFORMACJA DLA KORZYSTAJĄCYCH Z PAPIEROWYCH BILETÓW OKRESOWYCH!

Nieustannie zachęcamy Was do wyrobienia eMZetKi – spersonalizowanego biletu elektronicznego. Do tej pory przemawiały za tym funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo wynikające z bezgotówkowej formy płatności, co w czasie zagrożenia epidemiologicznego jest niewątpliwym atutem. Dziś kolejnym ważnym argumentem do posiadania eMZetKi jest fakt, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 650/DG/2020 Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle z dnia 23 kwietnia 2020 r. w sprawie ustalenia opłat za usługi przewozowe środkami lokalnego transportu zbiorowego (pełna treść Zarządzenia: https://mzkkk.pl/…/uploads/2020/05/Zarządzenie-650DG2020.pdf), od dnia 1 września br. bilet okresowy będzie można nabyć wyłącznie drogą elektroniczną. Dlatego, jeśli regularnie korzystacie z naszych usług i zaopatrujecie się w papierowe bilety okresowe, proponujemy już dziś złożyć wniosek o wyrobienie eMZetKi. Tym bardziej, że można to zrobić drogą elektroniczną, nie wychodząc z domu – szczegóły na stronie: https://emzetka.mzkkk.pl/
Przypominamy, że eMZetKa to nie tylko nośnik biletu okresowego, ale również e-portmonetka, za pomocą której w prosty sposób możecie nabyć bilety jednorazowe dla siebie i osób jadących z Wami.
W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji pod numerami tel. 774835252 w. 54, 774833612, 774823771; pomoc techniczna dot. Portalu Pasażera – tel. 774835252 w. 34.
Korzystających z moBiLET-u informujemy, że jest to niezależna aplikacja i będzie działać bez zmian. Również bez zmian pozostanie dostęp do biletów papierowych jednorazowych oraz karnetów pięcio- i dziesięcioprzejazdowych.