Aktualności
Utrudnienia w dniu 27 października

25.10.2019

   W związku z organizowaną w dniu 27 października br. imprezą sportową i związanym z tym zamknięciem Alei Jana Pawła II na odcinku od Skrzyżowania z ulicą Judyma do skrzyżowania z Aleją Lisa nastąpią zmiany tras przejazdu dla linii nr 2, 3, 5 i 12.

   Przystanki "Piastów I" zlokalizowane przy Alei Lisa od wczesnych godzin porannych aż do zakończenia wyścigu zostaną wyłączone z użytkowania. Najbliższe przystanki znajdują się przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Przystanki "Hala Sportowa" zlokalizowane przy ulicy Wojska Polskiego zostaną wyłączone z użytkowania. Również przystanek przy ulicy 1-go Maja (Kosmos) zostanie przeniesiony na ulicę Pionierów.

   Na czas trwania wyścigu autobusy linii nr 1, 2, 3, 5, 12 i 13 będą zatrzymywały się na przystankach usytuowanych przy ulicy Wojska Polskiego w pobliżu skrzyżowania z ulicą Harcerską. Dodatkowo na czas objazdu obowiązywał będzie dla wszystkich linii przystanek "Ratusz" w kierunku dworca kolejowego zlokalizowany przy ulicy Damrota. Przewidywany czas przywrócenia ruchu w rejon zamkniętych ulic nastąpi około godziny 18.00.

   Więcej szczegółowych informacji będzie można uzyskać całodobowo u Dyspozytora pod numerem telefonu 77 483 52 52 wew. 15.


Tabor autobusowy dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2007-2013
EU LOGA

Gmina Kędzierzyn-Koźle w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 – 2013, zrealizowała projekty pn.:

  1. „Zakup taboru autobusowego na potrzeby komunikacji miejskiej w Kędzierzynie-Koźlu – etap III”,
  2. „Zakup taboru autobusowego na potrzeby komunikacji miejskiej w Kędzierzynie-Koźlu – etap IV”,

Zakup taboru ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020 pn.:

  1. „Poprawa jakości powietrza w Subregionie Kędzierzyńsko-Strzeleckim – Etap II”,

czytaj więcej