Aktualności
Bratysława - dwudniowy wyjazd

27.09.2017

W dniach 21-22 października br. proponujemy Wam również wyjazd do Bratysławy. To największe słowackie miasto, pełne zabytków i pięknych zakątków. Ciekawostką jest fakt, ze jest jedyną stolicą na świecie, która graniczy z dwoma państwami (na południu z Węgrami, a na zachodzie z Austrią).

Cena biletu – 149 zł/os.

Autobus wyjedzie z Kędzierzyna (przystanek Dworzec Kolejowy) w sobotę (21.10.2017) o godz. 6.00. Szacowany czas jazdy – ok. 7 h (w zależności od warunków drogowych może ulec zmianie, za co przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności).

Noclegi bukują Państwo we własnym zakresie. Polecamy Państwu hotel „TATRA” (Námestie 1. mája 5, 811 06 Staré Mesto) – tam będą nocować nasi Panowie Kierowcy i stamtąd ruszymy następnego dnia w drogę powrotną.

Powrót – niedziela 22 października; zbiórka o godz. 16.15, wyjazd o godz. 16.30.

Przypominamy, że zgodnie z pkt 5, Rozdz. I Regulaminu przewozu osób „Podróżuj z MZK”, „pasażer, który nie stawi się o wyznaczonej godzinie w wyznaczonym miejscu, traci prawo podróży bez możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystany przejazd”. Pełne brzmienie regulaminu tutaj:

http://mzkkk.pl/upfiles/image/REGULAMIN_PRZEWOZU_OSOB_PODROUJ_Z_MZK.pdf

Więcej informacji pod numerem telefonu 572-285-226.

Zapraszamy!


Tabor autobusowy dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2007-2013
EU LOGA

Gmina Kędzierzyn-Koźle w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013 „Inwestujemy w Twoją przyszłość” - działanie 3.2 Transport publiczny, zrealizowała dwa projekty pn.:

  1. „Zakup taboru autobusowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu – etap I”,
  2. „Zakup taboru autobusowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu – etap II”,

czytaj więcej